Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

pomocy!

użytkownik usunięty

Kilka lat temu na ekranach goscil film "zycie jest piekne" jakiegos skandynawskiego rezysera. Potem w przeciagu roku pojawil sie inny film pod tym samym tytulem - "komedia o holocauście". W zwiazku z tym we wszystkich wykazach filmow napotykam tylko na ten pozniejszy film. Czy ktos wie kto byl rezyserem tego...

co to za utwór leci na samym końcu "Kryptonimu Nina"?

Sprawa dla niektórych może być banalna, dla mnie nie jest.
Od wielu lat prubóję odnaleść tytuł pewnego filmu rysunkowego.
Nie mapiętam z niego za wiele. Tylko to że było rodzeństwo, brat i siostra (ona starsza) i miałą ona jakiś medalion, a raczej "różdzkę".
Z tego co pamiętam to przypominała ona raczej literę Y...

Najprawdopodobniej Jennifer Lopez (Zdj AFP) (finalizowane są właśnie negocjacje w tej sprawie) zagra główną rolę w nowym filmie Lasse Hallstroma (Kroniki portowe, Co gryzie Gilberta Grape'a) zatytułowanym "An Unfinished Life".

Obraz wg scenariusza Marka and Virgini Spragg opowiadać ma historię kobiety, która w wyniku...

więcej

Addiction

użytkownik usunięty

szukam filmu The Addiction na plycie CD...... moze ktos wie, gzie mozna kupic? oze ktos ma?


to dla mnie wazne...

pozdrawiam


m

Film "Samotni"("Samotáři"),napisy końcowe i ...tragicznie szukam utworu który wtedy słychać-śpiewa go kobieta i mężczyna( z The Loners,tytuł"Lucky boy") Czy jest ktoś kto wie jaka to wersja i jak nazywa się ta kobieta?

Od kilku dni słucham (nie powiem, że namiętnie) muzyki z "Władcy Pierścieni: Dwie wieże". No i mam nieodparte wrażenie, że brakuje w niej właśnie TEGO CZEGOŚ, co sprawia, że muzyka filmowa zapada w pamięć. Nie przeczę, są fragmenty naprawdę dobre (np. niesłychanie klimatyczny "Gollum's song"), ale całość sprawia, iż ma...

więcej

słówko z Mista Aniołów

użytkownik usunięty

mam wielka prosbe, w moim kochanym filmie, w pewnym momencie pada wyrazenie "serendebia" czy jakos tak, a ja wciaz nie wiem,co to jest!!!!!!!! mecze sie, szukam, ale moze to sie inaczej pisze??? please help!!
pozdrawiam:)

Zapraszam serdecznie do wziecia udzialu w plebiscycie o "Zlotego buraka", czyli na najgorsza, polska komedie wszechczasow. Wiecej szczegolow na http://www.btsnet.com.pl/komedie_polskie/plebiscyt/ .

Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i napisać, gdzie znajdę kopię filmu 'Wielki Santini'?! Jest to dość stary film (ok.1970) i niestety nie znam reżysera ani nawet nazwisk głównych bohaterów. Wiem tylko, że jest to film oparty na książce Pat'a Conroy'a pod tym samym tytułem. Jeśli jest tak dobry jak książka, to polecam!!!...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones