PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107858}

Dzienniki motocyklowe

Diarios de motocicleta
7,3 17 845
ocen
7,3 10 1 17845
5,8 8
ocen krytyków
Dzienniki motocyklowe
powrót do forum filmu Dzienniki motocyklowe

Nie wiedzialem za bardzo nic nigdy o nim oprocz tego ze jego zdjecie jest na koszulkach i ma cos wspolnego z Kubą, ciezko mi uwierzyc ze Ernesto z filmu i prawdziwy Che to ta sama osoba. Film pokazuje morderce bez skrupulów jako dobrego, pelnego wspolczucia czlowieka. Ktos taki jak ja, kto nie wiedzial nigdy nic o Che i obejrzal film bedzie pelen podziwu dla niego co jest bardzo zle i mylne. Ja nadal nie moge uwierzyc i ciezko mi jest sie pogodzic z tym ze to jeden i ten sam czlowiek, wiec mozliwe ze film pokazuje mylne wrazenie o Che Guevarze, sam nie wiem, co sadzicie?

viciu_080

lewacka propaganda robi z niego bohatera a to taki mniejszy hitler (który też był lewicowcem)

bastek66

Hitler to nazista. Nazizm to skrajna prawica.

Jak się nie wie, to się nie powinno wypowiadać i wprowadzać ludzi w
błąd.

ocenił(a) film na 7
Apophis_

Hitler nie ma nic wspólnego z prawicą! Bo przecież interwencjonizm państwowy czy pomoc socjalna nie ma nic wspólnego z gospodarką liberalną! Hitler był narodowym socjalistą, a nie prawicowiec! Nie mylcie pojeć!

Che Guevera był czerwoną świnką, a Piłduski różową świnką.

Film to film. Życiorys Che to życiorys Che. Trzeba to rozdzielić.

Apophis_

NSDAP - Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei —NarodowoSOCJALISTYCZNA Niemiecka Partia
Robotników,

człowieku SOCJALISTYCZNA, weź mi tu nie mów, że Adolfik to prawicowiec joj, to był socjalista-nacjonalista,
jak z resztą widać z nazwy jego partii i jej programu

użytkownik usunięty
viciu_080

Che Guevara to zwykły komunista taki jak Fiedel Castro, Hajle Sellasje, Włodzimierz Lenin czy Józuś Stalin.

viciu_080

"Ja nadal nie moge uwierzyc i ciezko mi jest sie pogodzic z tym ze to jeden i ten sam czlowiek" nikt z nas zły się nie rodzi to wszystko dzieje się później złe otoczenie źle pojmowany sprawiedliwość i świat i co najważmiejsze przekonanie że ta droga którą obrałem jest jedynie słuszna i WSZYSCY muszą ją też przyjąć "...ja wiem że polokoktowcy nas nie kochają ale my ich tak długo będziemy kochać... aż nas pokochają"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones