PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788599}
7,3 35 610
ocen
7,3 10 1 35610
1,6 9
ocen krytyków
Na układy nie ma rady
powrót do forum filmu Na układy nie ma rady

Niezły

ocenił(a) film na 6

Albo coś ze mną nie tak, albo mamy jakąś totalnie niezrozumiałą nagonkę na ten film. Co patrzę na oceny krytyków, to prawie wszyscy totalnie go zjeżdżają dając oceny 1. Powiem szczerze, że gdybym usiadł do tego filmu czytając te recenzje pewnie bym go odpuścił, ale zupełnie nieświadomy tych negatywnych ocen postanowiłem go obejrzeć, bo temat wydał mi się ciekawy. I co? I moim zdaniem tragedii nie ma. Od początku akcja rozwija się jasno i klarownie i oglądało się to całkiem przyjemnie. Nie jest to może film wzbudzający salwy śmiechu, ale jako lekki film obyczajowy sprawdza się moim zdaniem całkiem nieźle, a i gra aktorska jak na polskie realia nie była na najgorszym poziomie i specjalnie mi nie przeszkadzała.

ocenił(a) film na 10
wiadp1

To jest teraz tak na czasie, że niektóre sceny mogłyby posłużyć jako ilustracje do spraw o których mówi się w programach informacyjnych. Smutne czasy...

uahahaha

Cześć Czaja


Gratuluję sprawnego przełączania się pomiędzy multikontami, ale jeszcze lepszy jesteś w podbijaniu sobie oceny scenarzysty i lajkowaniu założonych przez siebie tematów :)

ocenił(a) film na 8
popup

Ty lajkujesz swoje tematy? Nie masz ciekawszych zajęć? Widzę Twój profil i twoje komentarze pod wieloma negatywnymi postami tutaj - masz jakiś problem z tym filmem? Filmów oceniasz mało, a a złośliwych komentarzy na tym forum dodałeś bardzo dużo... nie wiem czy to uczciwe, ale dla mnie to raczej forma hejtu czy trollingu.
Masz jakieś osobiste powody. Może o nich opowiesz?

Diego_blondyn

to jest troll, ale z tego fejkowego profilu popup już Ci nie odpowie, bo go zablokowali

ocenił(a) film na 8
Jokopij

A, to już wszystko jasne. Czyli się nie myliłem. Od razu wydał mi się podejrzany

Diego_blondyn

Nie kolego, nie myliłeś się. I niestety nie jest to jedyny troll na tym forum. Chociaż może troll jest jeden ale fejkowych profili ma mnóstwo. Wystarczy przejrzeć forum - większość tych co atakują ten film to tak samo podejrzane konta jak ten popup.
W kółko nawijają o scenarzyście, stawiają jedynki i prześcigają się w wymyślaniu określeń, które jak najbardziej zdyskredytują ten film. A najbardziej rzucają się do normalnych ludzi, którym film się podobał. Nie wiem kto to jest, ale chory to jest na pewno. Porównaj np wpisy tego popupa a arjela jarosza poniżej - ta sama retoryka, tak samo absurdalne zarzuty, no komuś ten film stoi ością w gardle. Może rzeczywiście to jacyś rządowi trolle, jak to niektórzy na tym forum piszą, bo trudno mi sobie wyobrazić kto normalny mógłby mieć do tego filmu jakieś wielkie ale.
To jest za spokojny film na taką agresje ze strony co poniektórych profili, ale rzeczywiście film schematy na szczytach władzy pokazuje, więc może rzeczywiście o to chodzi i dlatego ktoś nasłał i opłacił tego trolla...

Jokopij

Oni za nieswoje czyt państwowe pieniądze wszystko potrafią kupić, i trolli, hejterów i nawet Kanał Sportowy, bo teraz cały czas atakują ludzi związanych z opozycją

tipro03

sorry, że wciskam się w dyskusję, ale znowu muszę podbić pozytywne posty bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor, mmhunter, orlagura etc podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) Ten koleś dostał obsesji na punkcie scenarzysty tego filmu i siedzi tu od 6 lat codziennie

Bslagura

Piotrek,


a ty nadal nie rozumiesz, ze film jest po prostu słaby


a ty sam trollujesz zachwalając na forum samego siebie

ile tysięcy kont trzeba było pozakładać , aby nieuczciwie zawyżyć sobie ocenę


pod różnymi kontami piszesz to samo






i robisz to przez tyle lat



jeszcze raz gratuluję pracowitości w tej nieuczciwej autopromocji

Orlagura

od 6 lat czekamy na JAKIEKOLWIEK dowody na działalność mitycznego Piotrka na tym forum i żadnego nie podałeś!

ŻADNEGO!

za to twoja obsesja na jego punkcie jest tutaj widoczna jak na dłoni - jesteś tu pod każdym wpisem

wystarczy o dowolnej porze skomentować jakikolwiek komentarz i od razu się bidoku pojawiasz, czyli od 6 lat siedzisz tu non stop. Co za poj...

każdy może to sprawdzić - skomentujcie jakikolwiek pozytywny wpis i zobaczycie, że niejaki orlagura/antypit/protip pojawia się od razu i komentuje jakiś negatywny

i tak tutaj od 6 lat a na forum Kaca od 11!!!

i ten nieszczęsny koleś uważa się za "normalnego"

buhahahha

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) - a dlaczego? Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod pozytywnym tematem, a czujny retboor/antypit/orlagura od razu zareagował - czyli niezbity dowód na to, że ten bidny chory psychicznie koleś siedzi tu i czuwa 24/h!!1
niezłe jaja co?.

Bslagura

I znowu podbijam post bo Pan Piotr - Bslagura /Michul36/ergatone podbił posty pozytywne tutaj i zawyża obie ocenu (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)


Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod negartwwnym tematem, a Bslagura /Michul36/ergatone od razu zareagował


czyli niezbity dowód na to, że ten bidny narcyz siedzi tu, czuwa 24/h!!1 i nieuczciwie zawyża sobie oceny


niezłe jaja co?.




jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.

ocenił(a) film na 8
uahahaha

Też tak sądzę - robią nas w wała na każdym kroku

Diego_blondyn

Oczywisśie. Bardzo życiowy film

ocenił(a) film na 8
Szeryf_portalu

Zwłaszcza jeżeli ktoś interesuje się życiem społecznym i politycznym. Wówczas wydaje się życiowy jeszcze bardziej

Diego_blondyn

popieram

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu muszę podbić temat bo niejaki orlagura ciągle podbija negatywne

Bslagura

I znowu

Bslagura

I znowu

Bslagura

I znowu...

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) - a dlaczego? Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod pozytywnym tematem, a czujny retboor/antypit/orlagura od razu zareagował - czyli niezbity dowód na to, że ten bidny chory psychicznie koleś siedzi tu i czuwa 24/h!!1
niezłe jaja co?.

Bslagura

I znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - orlagura/antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić) - a dlaczego? Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod pozytywnym tematem, a czujny retboor/antypit/orlagura od razu zareagował - czyli niezbity dowód na to, że ten bidny chory psychicznie koleś siedzi tu i czuwa 24/h!!1
niezłe jaja co?.

Bslagura

I znowu podbijam post bo Pan Piotr - Bslagura /Michul36/ergatone podbił posty pozytywne tutaj i zawyża obie ocenu (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić)


Bo ktoś dzisiaj napisał coś pod negartwwnym tematem, a Bslagura /Michul36/ergatone od razu zareagował


czyli niezbity dowód na to, że ten bidny narcyz siedzi tu, czuwa 24/h!!1 i nieuczciwie zawyża sobie oceny


niezłe jaja co?.




jeszcze raz gratuluję Panie Piotrze pracowitości w nieuczciwym zawyżaniu sobie ocen.

ocenił(a) film na 1
wiadp1

Bo to gówno

arieljarosz

mówisz o tym co zobaczyłeś w lustrze? O j, to na pewno, bidok arjeljarosz, forum Czai zablokowali to sens życia stracił bo tam 3 chamskie tematy założył i teraz hejtuje jego filmy... żenada

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

XD, śmieszne są osoby broniące takich wypocin kimenatografi, koncze temat, bo nie ma sensu pisac z żałosnymi ludźmi

arieljarosz

bardziej żałosnych ludzi niż ty to na filmwebie za dużo nie ma... - wstawanie o 6 czy 7 rano, żeby scenarzystę stalkować... żenada!

a największe wypociny to twoje 3 tematy, które założyłeś na forum scenarzysty, na którego punkcie dostałeś obłędu, na szczęście tamto forum zablokowali
teraz tutaj uskuteczniasz swoje obsesje - gratulacje, masz bardzo ciekawe życie - od rana na profilu p. Czai i jego filmów... wiem, ze cię bardzo boli, że Czaja jeździ po świecie, do telewizji go zapraszają i żyje z pisania, a tobie pozostaje anonimowe obrażanie jego i jego filmów na tym portalu, bo nawet nie masz odwagi podpisać się prawdziwym nazwiskiem - gratulacje - wcale "nie jesteś" żałosny... w ogóle... jesteś "super mądry"... buhahahaha

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

XDDD, śmiesza mnie tacy ludzie, którzy uważają... a zresztą, z imbecylami nie ma sensu sie kłocic bo i tak będą gadać bzdury, wszystko co miałem do powiedzenia na temat tego szajsu, powiedziałem.

arieljarosz

t z imbecylami nie pisz, pisze ze mną - pytam, czy konto błazej_zabicki to fejk czy nie? krótka odpowiedź "nie-imbecylu"

czy konto russelo założone 2 dni temu które dodało tu temat 8 godzin temu czyli ok 7 rano to fejk czy nie? -

czy napisałem prawdę. czy też są to moje "urojenia"?
potrafisz mędrcu odpowiedzieć na 3 proste pytania, na które nawet imbecyl odpowie?
aczkolwiek profil russelo zarz może zostać usunięty, ale w tej chwili jego komentarz sprzed 8 godzin wciąż tu jeszcze jest pod postem jakiejś ziuty052
proszę o proste odpowiedzi, bo zauważyłem, że jak zada ci się pytanie retoryczne, to jedyne co potrafisz to rzucać nic nie znaczącymi obelgami, które robią wrażenie może na twoich kumplach, ale nie na normalnych ludziach

ocenił(a) film na 1
arieljarosz

czekam na proste odpowiedzi na proste pytania
nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem i logicznie odpowiedzieć?

czyli np pytam, czy konto błazej_zabicki to fejk czy nie? krótka odpowiedź

czy konto antigod z 7 ocenionymi filmami przez 4 lata to fejk czy nie? krótka odpowiedź

ocenił(a) film na 1
Szeryf_portalu

skąd mam wiedziec? XD to nie moje konta

arieljarosz

tu tez pan arjeljarosz, atakujący ten film gdzie tylko można, ale to "na pewno" nie hejter, no gdzieżby tam... hahaha

ocenił(a) film na 1
Perbees

XDD Bawią mnie tacy ludzie jak wy, a konkretnie pan P

arieljarosz

mnie tacy jak ty też - siedzi na forum Czai i jego filmów od lat i udaje bezstronnego i uczciwego - brawo, hahaha

Bslagura

znowu podbijam post bo o jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor podbił posty negatywne tutaj i na forum Kac Wawy (jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić

arieljarosz

trollem jesteś i tyle

Bslagura

Komentuję pozytywne posty na tym forum, bo jakiś wariat o nickach - antypit/protip/retboor codziennie od rana komentuje tylko negatywne. Trzeba hamować trolla

Bslagura

i znowu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones