PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207142}

Obserwatorzy III

Watchers III
4,7 173
oceny
4,7 10 1 173
Obserwatorzy III
powrót do forum filmu Obserwatorzy III

Ewidentnie zrzynka z "Predatora" - tyle, że z dużo mniejszym budżetem i znacznie gorszymi efektami, ale mimo tego, dobrze oglądało się ten film. Potwór, z którym walczył ten oddział żołnierzy, była naprawdę kiepsko zrobiony. Sorki, ale to już nawet potwory w "Power Rangers" były dokładniej i ładniej zrobione. Co ciekawe zresztą - sam potwór z tego filmu wydawał takie same dźwięki jak Smokozord z pierwszej serii "Power Rangers". :D
Ogólnie film nie nudzi i akcja trwa tutaj bez żadnych spowolnień. Podobał mi się dobór aktorów do tego oddziału żołnierzy, który składał się z byłych więźniów. Myślę, że byli równie charakterystyczni jak oddział z "Predatora". I jeszcze te ich cięte gadki i głupkowate teksty. To plus oczywiście. Najlepiej wypadli oczywiście Wings Hauser, którego kojarzę tylko z jednego filmu - "Władca zwierząt 2", gdzie zagrał złego Arklona. Również dobrze zagrał Gregory Scott Cummins - zawsze znany z ról bad guy'ów, tutaj wyjątkowo w roli dobrego żołnierza, który był chyba najbardziej rozgarnięty z tych wszystkich żołnierzyków.
Podsumowując: dobry film akcji, z pewnością duuuużo lepszy od części 1-szej. Dwójki jak dotąd jeszcze nie widziałem i na razie nie planuję jej oglądać. Oceniam na 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones