PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816441}

Skarby Peru

Perú: Tesoro escondido
6,0 133
oceny
6,0 10 1 133

Skarby Peru
powrót do forum filmu Skarby Peru

słaby

ocenił(a) film na 3

Dokumenty Discovery są dużo lepsze, tutaj jest zanudzanie i gadanie przez dużą część filmu o samych falach, (filmowanie serferów), o kucharzeniu, brak informacji o rafach koralowych, Takie gadanie o wszystkim i o niczym aby godzina filmu była.
Mam wrażenie, że ktoś zrobił dokument aby zrobić cokolwiek i aby tylko ładnie wyglądało.

1986samin

Widać po sponsorach (hotele) na końcu napisów, że to po prostu turystyczna reklama kraju. Piękne zdjęcia, ale rzeczywiście niezbyt interesujący. Wg tego filmu Peru to kraina mlekiem i miodem płynąca, w której każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Proponowane są surfing, kuchnia, zabytki pozostawione przez Inków, Nazca, wyprawy po Amazonii i na Titicaca oraz spotkania z ludami żyjącymi bez zdobyczy nowoczesnej technologii.

ocenił(a) film na 8
1986samin

A ja mam inne zdanie. Naprawdę mi się podobał. Może dlatego, że byłem kiedyś w Ameryce Południowej, w tym przez bardzo krótki czas w Peru i kiedyś chcę tam pojechać jeszcze raz i lepiej poznać ten kraj. I po obejrzeniu tego dokumentu mam kilka dodatkowych miejsc na liście. A jedzenie? Szkoda, że nie było czegoś więcej o tradycjach kulinarnych w konkretnych częściach Peru, bo kuchnię peruwiańską wspominam z dużym sentymentem. Z krajów, w których byłem, peruwiańskie jedzenie jest najlepsze. No i argentyńskie steki. Też są rewelacyjne. Ale tak poza tym to kuchnia peruwiańska. I z rozmów z latynosami z różnych krajów wynika, że jest najlepsza w całej Ameryce Południowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones