PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489215}

Gorzkie mleko

La teta asustada
6,5 5 345
ocen
6,5 10 1 5345
6,3 7
ocen krytyków
Gorzkie mleko
powrót do forum filmu Gorzkie mleko

to po filmie wyszedłem bardzo spokojny...Momentami wzrusz w innych chwilach bawi czaasem nawet mocną dawką czarnego humoru. Film opowiedziany z dużym dystansem.
Reżyserka wraz z główną bohaterką umiejętnie balansują pomiędzy smutkiem a ciepłym - dosłownie 'swojskim' , humorem.
Muzyka chociaż nie wysuwa się pierwszy plan tak mocno...to jednak gra istotną rolę w tym filmie.
Gorąco polecam. Mało jest takich filmów...naprawdę warto.

ocenił(a) film na 9
filimario

Zgadzam się z przedmówcą. A muzyka zasługuje na szczególne podkreślenie. Mocno porusza...

ocenił(a) film na 10
Lightenvoy

Film świetny, a muzyka faktycznie niesamowita, do tej pory nie mogę się od niej uwolnić.

ocenił(a) film na 9
Bodil

Oj tak, ten główny motyw muzyczny składa się z kilku dzwięków a faktycznie skutecznie drąży umysł. Ja rónież przez wiele misięcy nie mogłem się go "pozbyć z głowy" :) Może to ze względu na barwę tego instrumentu

filimario

muzyka w tym filmie jest rewelacyjna, cąły czas krąży mi po głowie, jak napisał przedmówca film opowiedziany z dystansem, mi osobiście sie podobał klimat tego filmu , czasamu śmieszny a czasami poważny:), godny polecenia

ocenił(a) film na 8
filimario

Dołączam się do pozytywnych opinii Film co najmniej intrygujący i na swój sposób oryginalny Prócz muzy najbardziej przypadły mi do gustu piękne obrazy

ocenił(a) film na 10
piopio

Sam chciałbym mieć scieżkę dzwiękową do filmu. Tak samo jak w Vengo rewelacyjna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones